Допоможіть стати на шлях радісного батьківства для безплідних пар, які хочуть, але не можуть мати дітей. Ваш неоціненний внесок відкриє двері до щасливого майбутнього для тих, хто мріє про дитину.
Сурогатне материнство - це юридично узгоджений договір, за яким жінка (сурогатна мати) згодна виносити та народити дитину для бездітної пари (батьків), які не можуть зробити це самостійно з медичних причин.
Подаруйте цьому світові ще одне маленьке життя, яке може з’явитися у безплідної жінки чи пари завдяки Вам
Фізичне та психічне здоров’я
Вiдсутнiсть шкiдливих звичок
Без протипоказань до ЕКЗ
Без надлишкової ваги
Власнонароджена здорова дитина
Не більше 4 природніх пологів
Вік від 20-ти до 39-ти років
Не більше 1 кесарівого розтину (має пройти не менше 1,5 року для участі у програмі)
Грошова винагорода для сурмам становить від 850 000 гривень
Також передбачено безкоштовне медичне обстеження, компенсацію транспортних витрат, нотаріальний договір, повну конфіденційність. Виплати компенсації починаються при підтвердженні вагітності після двох УЗД у клініці.
Це можливість поєднати участь у програмі допоміжного материснтва з відпочинком у одній з країн-партнерів безкоштовно: переліт, проживання та харчування за рахунок клініки. Подорож закордон відбувається після завершення етапу стимуляції до закінчення програми.
Доступні напрямки:
Кіпр
01
Ви залишаєте свій контакт, після чого наші менеджери зателефонують Вам і проконсультують щодо участі у програмі, а також достеменно розкажуть про етапи і дадуть відповіді на всі Ваші запитання.
02
Перший прийом передбачає первинне гінекологічне комплексне обстеження та здачу відповідних аналізів. Співробітники клініки зустрінуть вас та супроводять до лікаря, допоможуть заповнити необхідні документи та роз'яснять процедуру забору досліджень.
03
Укладання договору, що допомагає регулювати взаємовідносини, визначає обов’язки та захищає права сторін. У договорі прописані умови, включаючи суму матеріальної винагороди та щомісячні виплати для сурмами, а також процедури у разі форс-мажорних ситуацій. Після підписання всіх документів сурогатна мати розпочинає підготовку до процедури ЕКЗ.
04
Сурогатна мати проходить ретельну підготовку до процедури екстракорпорального запліднення (ЕКЗ). Для цього вона повинна пройти медикаментозну підготовку. Успішне запліднення підтверджують за допомогою аналізу крові на ХГЛ (хоріонічний гонадотропін людини). Якщо ж вагітність не настала, то процедуру повторюють.
05
Cурмама проходить ультразвукові досліджень, скринінги та регулярно здає аналізи крові. Також вона періодично проходить перевірки на відсутність шкідливих звичок для забезпечення здоров’я майбутньої дитини. Крім того, лікар постійно консультується з сурмамою, стежить за її станом здоров’я та регулює призначені лікарські препарати.
06
Cурмама проходить ультразвукові досліджень, скринінги та регулярно здає аналізи крові. Також вона періодично проходить перевірки на відсутність шкідливих звичок для забезпечення здоров’я майбутньої дитини. Крім того, лікар постійно консультується з сурмамою, стежить за її станом здоров’я та регулює призначені лікарські препарати.
В середньому результати медичного обстеження готуються до 10 днів, повна підготовка до запліднення - приблизно 10-14 днів.
Після природних пологів - мінімум 7 місяців, після пологів з кесаревим розтином мінімум 1,5 роки.
Ми гарантуємо те, що Ваші особисті дані будуть захищені і ніхто не зможе дізнатися інформацію про Вашу особу.
До 28-го тижня вагітності, сурогатна мати проживає за місцем свого постійного проживання, а після відбувається переїзд до місця проживання, яке було передбачено та узгоджено з сурогатною матір'ю заздалегідь.
Жінки старше 36 років, які виношують ембріон, можуть піддаватися вищому ризику проблем зі здоров’ям або загальних ускладнень під час сурогатного материнства, що є важливим фактором, який слід враховувати перед прийняттям рішення стати сурогатною матір'ю.
Після кесаревого розтину жінка може брати участь у програмі сурогатного материнства, якщо відсутні протипоказання за результатами трансвагінального УЗД.
Звісно. Ми повністю компенсуємо всі витрати на дорогу до Києва у разі наявності проїзних документів.
Україна належить до числа небагатьох країн, де сурогатне материнство дозволено законом згідно з частиною 2 статті 123 Сімейного кодексу України.
Звичайно. У разі виникнення неочікуваних ускладнень під час вагітності, ми компенсуємо витрати і надаємо допомогу у вирішенні всіх питань.
Сурогатне материнство в Україні регулюється законодавчими актами, проте вони не визначають, скільки разів жінка може бути сурогатною матір'ю. Враховувати потрібно вимоги до сурогатної матері, а також той факт, що після народження дитини природним шляхом має пройти щонайменше 12 місяців перед тим, як знову брати участь у програмі сурогатного материнства.
Зазвичай до сурмами переносять два ембріони, щоб збільшити ймовірність імплантації хоча б одного з них. У разі успішного перенесення ембріонів, 50% сурогатних матерів виношують одну дитину, а 50% – двійню.