Довгоочікувана вагітність може настати не відразу, а шлях до омріяного батьківства може бути різним, та не завжди легким. Саме Ви, віддавши частинку себе, дасте надію і тим самим подаруєте щасливе майбутнє в оточені дітей бездітним парам.
Донацiя яйцеклiтин - це важливий та свiдомий процес, коли одна жiнка добровiльно вiддає свої здоровi ооцити для використання iншими парами або особами, якi мають дiагноз безплiддя.
Завдяки нашій співпраці одна з тисячі пар може відчути - як це бути справжніми люблячими батьками і пізнати щастя мати власну дитину
Фізичне та психічне здоров’я
Вiдсутнiсть шкiдливих звичок
Без операцій на яєчниках та матці
Зріст від 160 см, без надлишкової ваги
Після пологів повинно пройти не менше року
Після закінчення лактації - мінімум 6 місяці
Вік від 18-ти до 29-ти років
Власнонароджена здорова дитина
Грошова винагорода для донорів становить від 50 000 гривень
Також донор отримує безкоштовне медичне обстеження, компенсацію вартості проїзду, гарантію виплат та повну конфіденційність. Рекомендовано брати участь у програмі до восьми разів з інтервалом мінімум три місяці між кожною процедурою донації яйцеклітин.
Це можливість поєднати участь у програмі донорства яйцеклітин з відпочинком у одній з країн-партнерів безкоштовно: переліт, проживання та харчування за рахунок клініки. Подорож закордон на 4-5 днів відбувається після завершення етапу стимуляції.
Доступні напрямки:
Грузія
Кіпр
Греція
01
Ви залишаєте свій контакт, після чого наші менеджери зателефонують Вам і проконсультують щодо участі у програмі, а також достеменно розкажуть про етапи і дадуть відповіді на всі Ваші запитання.
02
Перший прийом передбачає первинне гінекологічне комплексне обстеження та здачу відповідних аналізів. Співробітники клініки зустрінуть вас та супроводять до лікаря, допоможуть заповнити необхідні документи та роз'яснять процедуру забору досліджень.
03
Результати досліджень очікувати необхідно близько 4-6 тижнів. Більшість обстежень будуть готові вже за 2 тижні, однак такий термін очікування передумовлений довгим та ретельним обстеженням генетичних тестів.
04
У разі відсутності медичних протипоказань до участі у програмі проводиться гормональна стимуляція яєчників під контролем кваліфікованих спеціалістів. Стимуляція передбачає 4 візити: старт стимуляції, 2 моніторинги та пункція (забір яйцеклітин) , що загалом займає приблизно 14 днів.
05
У назначений день проводиться забір яйцеклітин. Пункція виконується тільки кваліфікованими та досвідченими лікарями під загальним знеболенням для виключення больових відчуттів у донора. Виплата готівкою здійснюється у день забору матеріалу, а безготівковий розрахунок — протягом трьох банківських днів.
Законодавство України передбачає те, що жінка у віці від 18 до 29 років може брати участь у програмі донації до 8 разів. Проте рекомендується робити перерву між програмами, тривалістю не менше 3 місяців, з урахуванням стану здоров'я донора.
Участь у програмі донації яйцеклітин абсолютно анонімна. Інформація про донора зберігається в умовах повної секретності і використовується тільки всередині клініки. Пара, що обрала жінку донором, підписує угоду, відповідно до якої зобов'язується не посягати на анонімність учасниці програми і не встановлювати її особу.
Жінка, яка вигодовує дитину, не може бути донором, оскільки під час лактації її організмом виробляється пролактин - гормон, який, крім іншого, пригнічує дозрівання яйцеклітин. Після припинення лактації, коли нормалізується менструальний цикл, жінка знову може стати донором.
Ні, процедура отримання донорських яйцеклітин відбувається під наглядом досвіченних спеціалістів та короткочасною анестезією, що виключає больові відчуття.
Процес донації цілком безпечний та не впливає на репродуктивну функцію. Вже за місяць після процедури, відразу на наступну овуляцію, жінка може завагітніти. Донація не впливає на фертильність та здоров'я майбутньої дитини.
Препарати, які ми використовуємо для стимуляції росту яйцеклітин, не мають безпосереднього впливу на вагу, але можуть впливати на апетит. При дотриманні збалансованого харчування вага залишиться незмінною.
Процес донації цілком безпечний та не впливає на репродуктивну функцію. Вже за місяць після процедури, відразу на наступну овуляцію, жінка може завагітніти. Донація не впливає на фертильність та здоров'я майбутньої дитини.
Однозначно, батьки надають перевагу донорам, які мають схожу до них зовнішність, але підбір донора залежить від багатьох медичних факторів, які є вирішальними при виборі.
Американські фахівці з National Cancer Institute зазначають: ні жінки, які проходять ЕКЗ, ні донори яйцеклітин не схильні до розвитку онкологічних захворювань.
Те, що жіночий репродуктивний вік недовгий - знають усі. З віком кількість та якість яйцеклітин (ооцитів) помітно знижується, а разом з цим зменшується фертильність жінки - здатність зачати та виносити здорову дитину природним шляхом.
Почати планувати вагітність можна вже у перший менструальний цикл після завершення програми донації.
Паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження дитини / дітей, при наявності свідоцтво про шлюб / розлучення.
Донорство ооцитів не можливо під час вагітності.